Dragreisa čempionātu 25. aprīlī atklās Battery Drag Meeting!

Battery Drag Meeting 2010Jau tradicionāli Latvijas Dragreisa sacensību sezonu atklās Forsāža.lv rīkotās un enerģijas dzēriena "Battery" atbalstītās sacensības "Battery Drag Meeting 2010". Pasākums notiks 25. aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā, Eizenšteina ielā 2. Šī gada pirmie ātruma svētki pulcēs gan Latvijas čempionu 1000 zirgspēku jaudīgos superauto, kas aprīkoti pat ar bremzēšanas izpletņiem, gan arī pirmo reizi - "Street" klases braucējus, kuriem skatītāju un fanu atbalsts būs ļoti nepieciešams!

 

Lai attīstītu un veicinātu dragreisa popularitāti Latvijā, šogad pirmo reizi organizatori braucējiem piedāvās izmēģināt spēkus "Street" klasē. Tās noteikumi ir tādi paši kā Handikapā, bet vienīgā atšķirība - tiek dots kopīgs starts. Gan Handikapa, gan "Street" klases sportistiem ir samazināta dalības maksa, turklāt 10 pirmie handikapa klases braucēji, kas sacensībām on-line pieteiksies Forsāža.lv mājas lapā (http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l11), startēt varēs par velti - bez dalības maksas! Savukārt pilnīgi visi on-line piereģistrētie braucēji saņems izdevīgu piedāvājumu no autodaļu un aksesuāru e-veikala eparts.lv. Tāpat Forsāža.lv lapā jau savlaicīgi ir iespējams iepazīties ar sacensību nolikumu, un visas sezonas garumā tur varēs lasīt Latvijas Dragreisa čempionāta aktualitātes un jaunumus, kā arī uzzināt par konkurentiem, kas jau ir pieteikušies sacensībām. Braucēju azartu noteikti palielinās ziņa, ka Biķerniekiem tradicionāli gatavojas gan Igaunijas, gan arī Lietuvas braucēji, tāpēc droši var teikt - cīņas būs karstas!

Jāpiebilst, ka arī skatītājiem sezonas atklāšanu būs iespējams apmeklēt par samazinātu samaksu - visiem, kas „Statoil” un Biļešuserviss.lv biļetes iegādāsies līdz marta beigām, ieeja pasākumā maksās tikai četrus latus. Bērniem līdz sešu gadu vecumam - ieeja bez maksas; no sešiem līdz 12 gadiem - trīs lati, turklāt mazos visu dienu izklaidēs "Lec un minies" atrakcijas.
Pateicoties enerģijas dzērienam Battery, pasākuma starplaikos apmeklētāji varēs baudīt kvalitatīvus un neaizmirstamus šovus, un, kā arī jau ierasti būs pārsteigums no Latvijas Drifta čempionāta meistariem, savukārt skatītāju zonā autošosejas sacensību fani varēs fotografēties pie savu favorītu automašīnām. "Battery Drag Meeting 2010" noslēgumā - trakākā un skatītāju visiemīļotākā atrakcija "KUMHO un Rubbers.lv riepu kūpināšanas šovs"!
Sacensību ģenerālsponsors: enerģijas dzēriens "Battery", oficiālais radio: European Hit Radio, informē: Platforma.lv.
Wednesday 24 March 2010 - 22:07:47 | comment(s): 0
Render time: 0.7436 sec, 0.5388 of that for queries.