Jauni rekordi uzstādīti "Battery Drag Meeting 2007"
DSM CLUB LATVIA

Žurnāla "Forsāža" rīkotajā sezonas atklāšanas dragreisā "Battery Drag Meeting 2007" piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, kā arī bija dienas pasākumam nepieredzēti daudz skatītāju vairāk kā 7 tūkstoši!


Video no pasākuma var dabūt šeit.


Sezonas atklāšanas sacensībās dragreisā "Battery Drag Meeting 2007", kas notika 22. aprīlī Biķernieku Kompleksajā Sporta bāzē, piedalījās vairāk nekā 180 dalībnieki, to skaitā arī vairāki braucēji no Lietuvas un Igaunijas. Neskatoties uz ļoti sliktajiem laika apstākļiem iepriekšējā dienā, sacensību rītā trase bija pilnīgi sausa, un sacensības, saulei spīdot, noritēja bez liekas aizkavēšanās.

"Forsāžas" rīkotās sacīkstes no citiem oficiālajiem dragreisa pasākumiem atšķiras ar to, ka galvenā uzmanība tiek veltīta dalībniekiem un sportiskam garam, nevis šoviem braucienu starplaikos, un tas pierādījās arī šoreiz, pauzes starp braucieniem nebija lielas un dalībnieki starp kvalifikācijas braucieniem un finālu varēja veikt izaicinājuma braucienus. Skatītājus priecēja pasākuma īpašais viesis - Igaunijas čempions Lauri Kuriks ar pilnīgi jaunu dragsteru. Viņa pārsteidzošie starti, kuru laikā apmeklētājiem no lielā trokšņa pat nācās aizsegt ausis, vēl ilgi paliks aculiecinieku atmiņā!


Pēc veiksmīga sezonas sākuma un liela dragrace atbalstītāju pieprasījuma žurnāls "Forsāža" sadarbībā ar Latvijas Automobiļu Federāciju šogad rīkos arī pirmās oficiālās 402 metru sacīkstes (klasiskā 1/4 jūdze). Kā laba tradīcija arī nākamgad notiks žurnāla "Forsāža" rīkotās sezonas atkāšanas svētki!


Uzvarētāji pa klasēm:
A klase
1. Māris Ozoliņš, Mitsubishi Evo 9
2. Iļja Aņisimovs, Porsche 911 Turbo
3. Mārtiņš Krauklis, Audi S2

B klase
1. Māris Ozoliņš, Mitsubishi Evo 9
2. Elmārs Aukšmuksts, Subaru Impreza
3. Mārtiņš Krauklis, Audi S2

C klase
1. Linards Kļaviņš, BMW 325i e30
2. Edijs Lučka, BMW M3
3. Māris Skudra, BMW 325i e30

D klase
1. Raimonds Burakēvičs, Opel Corsa
2. Kaspars Martinsons, Xenon Honda CRX
3. Andrei Shabalin (Estonia), Honda Civic K20

E klase
1. Raimonds Burakēvičs, Opel Corsa
2. Didzis Vāvers, Honda CRX
3. Ilvars Planders, Honda Civic

Sacensību "Battery Drag Meeting 2007" atbalstāji: getaway.lv, auto.delfi.lv, Yokohama, bmwclub.lv, motors24.lv, TV5, Yota, iauto.lv, xenon.lv, bmwpower.lv, Pirelli, Rīgas Dizains, autonews.lv, EVO bārs, IZZI un EKO polise.
Visi rezultāti, informācija par sacensību dalībniekiem, fotogrāfijas un atsauksmes:
www.getaway.lv
Friday 27 April 2007 - 01:23:43 | comment(s): 0
Render time: 0.5173 sec, 0.4201 of that for queries.